Záhněda archandělské špice

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda, plná světla, jako krystal, který je propojený s říší archandělů, léčitelů, ochránců, učitelů. 

Archandělé jsou pomocníci naší sféry, provázejí náš životem, ať už je vnímáme nebo ne. V tomto období změn nás ale vyzívají k tomu, ať jim otevřeme naše Srdce a dovolíme si přijmout pomoc. Ať začneme věřit na zázraky. 

Přes vibrace této krásné záhnědy, kde je zobrazen sám archanděl a je provázen jejich energií, se tak snáze dokážeme naladit na jejich přítomnost a zprávy a energie, které nám chtějí předat. 

Možná my sami jsme propojeni s andělskou sférou víc, než si myslíme. Zastáváme určitou úlohu a přes noc se můžeme radit o našich dalších krocích, které jsou provázané s dalšími lidmi, které máme potkat, kterým máme něco předat, nebo kterým máme pomoci, podpořit je na jejich cestě. Jsou to i lidé, jenž mají potřebu sáhnout si na život.

Sami dokážete pochopit velké zranění a bolesti druhých, neboť jste jasnocitlivý a díky zažitým zkušenostem, tak sami můžete nejlépe pomoci.

Díky jeho vibracím je výborným pomocníkem při všech meditacích a veškeré duchovní práci.

0,25 kg

1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ