Záhněda špice

Vyprodáno

Záhnědová špička, která je osobním krystalem, který je broušený do tvaru obelisku, avšak dvě vrstvy byly na krystalu nechány surové. 

Se záhnědou se nalazujeme na vše, co nás zajímá, na to, na co chceme znát odpovědi, co chceme zkoumat, vědět, pochopit. Krystal nám bude průvodcem a pomocníkem.

Pomůže nám dané informace lépe přijímat a stahovat do našeho Vědomí, fyzického těla, a tím je snadněji propojit s naší realitou.

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce.

0,28 kg

1 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ