Záhněda špice

Vyprodáno

Naprosto nádherná záhněda jako světelný krystal do prostoru, ale také do rukou, či přes noc na noční stolek pro stahování a přijímání potřebných informací a energií do našeho pole. 

Jedná se o krásný krystal s tmavou barvou, který je zároveň velmi prostupný a světelný, barva je tmavší než na obrázku, ale zkrátka krystal nešel zachytit na fotku.

Jakmile do krystalu pronikne světelný paprsek, krystal se celý prozáří a ukáže své vnitřní poklady a světelné vrstvy, které ukrývá, vnímat můžete i pozůstatky vodních kapslí, které v krystalu byly. Je zde tedy silné napojení na Vodní energii a esenci, jakožto klíček i pro práci s naším fyzickým tělem. 

Je to jako pozorovat život a sféry různých bytostí, které se zde v záhnědě zjevují. 

Záhněda pomáhá v pochopení a přijmutí naší multidimenzionality, Vyššího Vědomí a toho, čemu možná nerozumíme, co nechápeme, ale čemu se máme otevřít. 

Krystal je velmi živoucí, aktivní a zároveň v sobě má onu potřebnou hloubku, kterou záhnědy nesou, aby nám pomohli stáhnout veškeré duchovní Vědomí do našeho tělo.

Pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem...

Tento krystal je vhodný mít mimo jiné také přes noc nebo pokud se ve svém těle nebudete cítit úplně příjemně. Díky silným vlnám světla.. tato záhněda pomáhá v přijetí, puštění starých věcí a přijetí Nových energií a kódů až na DNA a buněčné úrovni...

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce.

0,67 kg

3 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ