Záhnědová špice

Vyprodáno

Nádherná záhnědová špice s vnitřním světelným světem uvnitř krystalu přichází jako osobní krystal, který nám pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, tak v přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem...

Tento krystal je vhodný mít mimo jiné také přes noc nebo pokud se ve svém těle nebudete cítit úplně příjemně. Díky silným vlnám světla.. tato záhněda pomáhá v přijetí, puštění starých věcí a příjetí Nových energií a kódů až na DNA a buněčné úrovni...

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce.

0,33 kg 

1 820,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ