Záhněda strážce záznamů + fantom

Vyprodáno

Nádherná a velmi silná mistrovská záhněda, která je strážcem záznamů a navíc v sobě nese i fantom. 

Tato kombinace činí z tohoto krystalu opravdový poklad.

Tento krystal přichází jako strážce modrosti, sám krystal si prošel vývojem a učením, které nyní předává ostatním. Jeho vědomí je napojené jak zde, tak ve vyšší dimenzi. 

Ten, kdo jej bude vlastnit by sám nově poznané informace měl sdílet s ostatními a své učení předávat dál. 


3 900,00 Kč

Tato mistrovská záhněda pomáhá ukotvovat na Zemi nové informace, energie a kódy, aby vše nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno a začalo se to používat a praktikovat. Jsou to jak informacek novým projektům, nápadům, tak také novým technikám, které ještě na Zemi nebyly praktikovány. 

Pomáhá v porozumnění světleného jazyka a abychom slovy ostatním mohly předávat vysokovibrační zprávy, které nám mohou chodit.

Krystal je ukotvený vědomím jak zde na Zemi, tak také na planetě v 7. dimenzi, která nyní zažívá tak jako Země vzestup do vyšší dimenze. Informace jsou propojené, jsou sdíleny a předávány. 


STRÁŽCI ZÁZNAMŮ

Velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných dimenzích vesmíru. tyto krystaly se zhmotnily na zemi, aby mohly vyzařovat a předávat zdrojovou pravdu, která mohla být na zemi manipulována nebo neviděna.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání a tak jej můžeš rozklíčovat a otevřít právě naše srdce. jejich vědění se nedá zneužít, neboť záznamy jsou předány pouze člověku s čistými záměry.

Tento krystal si vybere tebe, pošle své světlo do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný,

Věř, že tvůj čas nadešel...

Hmotnost: 626 g


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi. 

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ