Záhněda Světelných sfér

Vyprodáno

Nádherná záhněda světelných sfér, plná energií, vibrací, světla, moudrosti a galaktických příběhů. V každé části krystalu můžete vnímat různé esence, bytosti z jiných sfér. Záhněda je pulzujícího světla a je neustále proměnlivá. 

Vždy, když se do ní podíváte, uvidíte něco jiného a to jiné je právě to, co máte uvidět. V oné chvíli, v onom nalazen - kdo k vám promlouvá, kdo se vám chce ukázat a co přináší... ?

Je to esence nanebevzatých mistrů, archandělů, draků, pracovníků světla, jenž jsou propojena s vámi, ale také kolektivně s planetárním vzestupem. V záhnědě můžete vnímat různorodost a neustálou Změnu. Změnu, na kterou se nedá připravit, která se neustále děje. 

Aktivace světelných vyšších těl, které přinášejí moudrost a vědění do těl nižších, kde dochází k odemykání klíčů, očišťování kódů a programů na kolektivní úrovni a jejich přeměně. 

Záhněda je zde pro ty, kteří pracují s kolektivními energiemi, kteří cítí že svým konáním ovlivňují mnoho dalších věcí, že vše má hlubší význam. Záhněda je nenápadným krystalem, ve spojení se světlem (jakýmkoliv) jasněji můžete vnímat sféry a předání, které krystal v sobě nese. 

Je zde také energetická spirála procházející krystalem, okřídlený had vyššího vědomí a aktivací kundalini energie, která předává a rozmisťuje energie do všech částí našeho fyzického těla, aby veškeré naše světelná těla byla aktivována.

Mimo všechny tyto krásné věci, které tento poklad nese má samozřejmě velmi hlubokou energii, která vše umí ukotvovat, je to moudrý krystal, který je velmi dobrým ochráncem a nejen v astrálu a při spánku od nás dokáže Jsou také odkloňovat negativní a nízkovibrační energie. 


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ