Oboustranná záhněda vodní + hologram symboly 4,9 kg

Vyprodáno

Co se dá asi slovy vyjádřit o tomto krystalu? :) no že to je velká síla ! A tím opravdu, myslím opravdu velká. Takže je zde pro někoho, který už si prošel nějakou cestou a je zvyklý na velké výzvy a na vysoké energie. Jinak si budete připadat jako na poledním Slunci, kdy na vás dopadají ostré paprsky Světla a zkrátka pořád tak nějak horko :-) 

Už podle fotografií si každý může navnímat sílu a velikost tohoto krystalu, který je mi velkým potěšením, že ho mohu mít chvíli u sebe a poslat jej na místo, které si vyžádá a které si zajisté zaslouží...Možná místo nenápadné, ale plné Lásky, odhodlání a Víry v života. Víry ve Zdroj, Víry v sebe. 

Oboustranná záhněda elestiální a katedrálová s esencí vody...Výjimečný krystal, který je plný aktivní energie, jako Zdroj, Pohon.. je jak nastartovaná raketa nebo mateřská loď, která doslova energeticky ,,hučí,, vysílá a čeká až naskočíte.

Spatřit a být v přítomnosti tak mocného krystalu je hluboká vděčnost ke všemu, co je Zrozeno, ke všemu Živoucímu, k Zemi a jejím darům k Vesmírům a veškerých tvůrcům, energiím, které jsou zde pro to nejvyšší dobro. 

Jaký bude účel tohoto krystalu, co vše s ním přijde a jaké projekty ač fyzicky nebo pomocí Záměru a Vědomí přijdou, to popravdě nevím. Vím jen, že se tento krystal účastní propojení projektů s Budoucností a celkovou Soběstačností... Určité okna krystalů nesou hologramy, které se otevírají a spouští určitý film.

A protože jsme na Zemi jako světelné bytosti nádherného Vědomí a velké síly, kterou si možná ani neuvědomujeme, tak přichází v tento čas již nová etapa.

,,Vyzývá se, aby strážce krystalu byl aktivním spolu-Tvůrcem. Zjednodušeně pro vás řečeno, aby hledal skrze sebe nejlepší možné představy o tématu, které bude krystal otevírat. Každý má jinou vizi a tyto vize - možné předpoklady se propojují a otiskne se nejvíc shodný záměr...

Všimli jsme si, že ale lidé nesní v té nejdokonalejší formě, ale s něčím se zkrátka spokojí a právě tady vnímáme potřebu změny.

Každý hologram spustí i Vaše uvědomění, abyste šli za své hranice očekávání. Skutečně v sobě našli nejlepší variantu, ne takovou, kterou byste si přáli nebo se s ní spokojili (líbí se mi to, ale vím, že je to nereálné) ..je zapotřebí opravdu vložit i to nejvíc bláznivé, co ale cítíte, že by bylo úžasné, ať je to cokoliv. 

Např. vyjede hologram Dětství a učení (školství) jaká je tvá představa v Nové Zemi, jak by to mělo fungovat, jak si to představuješ ty, co vidíš, co cítíš? Předej svůj obraz, svou vizi (hologram) Dokonalého Ráje na Zemi. Děje se to nyní. Některé věci nejdou popsat slovy, předej obrazy, ukotvi je v krystalu, který je rozešle dál. 

Vše utváříte Vy sami, je zapotřebí již nyní zapojit svou Tvůrčí energii a stát se spolutvůrcem, vizí Nového života skoro ve všech tématech.

Hologram, který se otevře zároveň povolá do vašeho života nové informace, lidi, které budete potkávat, kteří vám nabídnou nový pohled, nebo kterých se můžete zeptat na jejich vizi, vidět více pohledů, sám krystal bude do vaší přítomnosti přivolávat ty, jenž mají v sobě Jiskru a dokáží vyjádřit a chtějí být součástí Nové vize jako aktivní Tvůrci. Muži, ženy, děti, stařešinové. 

S tímto krystalem se tak mohou dělat i skupinové setkání. Těchto katedrálních vodních krystalů s hologramovými okny k vám přijde víc, neboť půjdou i do míst, kde už jsou určitá centra, kde se setkávají lidé za lepší Vizí Světa.

U tohoto krystalu nepřemýšlej, neboť budeš velmi jasně povolán, pokud jej máš mít. Nepřemýšlej zda si hoden, nebo ho můžeš správně využít. Pokud si to ty, budeme tě jasně vést k tomu, aby byl u tebe a žádné okolnosti nebudou překážkou. Důvěřuj a nechej konat Zázraky. 

Sator - Arkturián, jenž předal zprávu ke krystalu

Záhněda má 4,9 kg

-- Vyhrazuji si právo zrušit objednávku, pokud bych cítila, že má jít krystal jinam, Děkuji. 

33 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ