Lemurský křišťál - Channeling Stařešinů

Vyprodáno

Nádherný lemurský křišťál channeling, který je propojen s moudrostí a energií Stařešinů, jenž dosáhli určité zemské a galaktické moudrosti, zkušenosti a poznání, které s námi chtějí sdílet. Tento krystal má takové mořské dno, kde vidíte, že uvnitř rostou další malé krystálky, které s ním chtějí sdílet jednu energii a moudrost. 

Křišťál pak má na svém začátku v růstu nádherný maličký krystal, který z něho vychází.

Moudrý průvodce na naší cestě, stařešinové, kteří jsou zde pro nás, když potřebujeme radu z nadhledu, se zemských a galaktických zkušeností, abychom neopakovali věci, které se zde na Zemi už zažili, ale abychom jednali nově s novou energií, novým pohledem a pomohli tak svým dílem a vědomím, konáním kolektivně vstoupit do Nového principu Galaktické Země.

Je zde mnoho informací ke čtení, pro naše osobní předání z těch nejrůznějších oblastí. Rychlá manifestace, léčení, alchymie, nové principy, telepatie, převibrování, přemístění věcí, putování skrze časy, komunikace s jemnohmotnější sférou...

To vše můžeme cítit jako dary uvnitř nás, ale také cesty, které můžeme objevovat, které jsou nám k dispozici, i průvodci čekají až otevřeme nové témata, nové obzory sebe sama a propojíme se s Nekonečnem.

Je to lemurský křišťál, a tak jako ostatní otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. 

Zezadu má krystal ještě takové červené vystupující srdíčko. 


3 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ