Záhněda

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda, která nám pomáhá s dosažením našich osobních cílů, cílů spojených s projekty, novou pracovní cestou.

Je zde síla odhodlání, že nic nedokáže zastavit váš posun Vpřed. Je zde ukotvení a pochopení toho, s jakou přesností jste vedeni, jak máte postupovat, jak věci pozorovat a organizovat. 

Krystal nás učí být pozorovatelem a naladit se na přírodn cyklus, vývoj v určitých situacích, kdy vše může jet velmi rychle a pak je čas naučit se Trpělivosti a počkat na tu správnou chvíli. 

Netrpělivost a rychlé konání ve fázích vyčkávání vede k odklonění a zpomalení cesty, která vás stejně musí dát na správnou kolej. 

Vše se děje tak, jak má, nehodnoťme, věřme, konejme kdy máme, stahujme nové technologie, nové myšlenky, prozkoumejme nové cesty, vykonejme vše v naší fyzické realitě. Odpočívejme pokud nám k tomu vesmír dává prostor, určité zastavení totiž není zastavení, ale přípava na velkou vlnu, na jejímž vrcholu poplujete... 


1 700,00 Kč
Please select variants first

OBECNĚ ZÁHNĚDY

Vše, co jsme na naší cestě získali, načerpali, zjistili, bychom měli uvést i do praxe, aby se to vše projevilo v našem životě. Můžeme putovat časy, dimenzemi, propojovat se s vyššími já, komunikovat a mít vize jak pro sebe, pro ostatní, pro zemi.

Záhnědy jsou velmi silnými společníky na to, abychom to vše ukotvili v sobě, v naší buněčné paměti, aby se nové poznání dostalo až do fyzického těla a tím se mohla změnit naše realita. Jsou to moudří rádci a ukazují, že jsme mistři, tvůrci naší vlastní reality a to, co cítíme, bychom měli žít tady a teď.

Jak nahoře, tak dole.

Krystaly záhnědy jsou nositely velmi silného světla, jsou stejně jako křišťály vhodné téměř na každé využití, pokud jsou to navíc strážci záznamů, mají důležitá poselství pro tuto dobu. učí nás přijmout jak světlo, tak temnotu jako jeden celek.