Záhněda Multidimenzionální + rutil

Vyprodáno

Nádherná záhněda multidimenzionální - průchozích světelných sfér, jenž se v krystalu zobrazují. Krystal je protknutý ve svém vrcholu zlatým rutilem, neboli Sagenitem.

Záhněda zastupuje ukotvení galaktického Vědomí na Zemi. Otevření se Nekonečnosti naší Duše, propojení Vyšších Já, jenž právě nyní mohou být v různých sférách na různých místech s různými posláními, avšak stále jsme to v té oné jednotě MY a Srdce je Portálem, kdy můžeme tu nekonečnost vnímat v sobě a zde ji ukotvit. 

Pochopení Velikosti, jenž přesahuje celý vesmír, avšak je ukryta pouze v jediném malém Zrnku...který můžeme vnímat tady na Zemi, v prostých věcech, velikosti, i jednoduchosti Života. 

Co vůbec znamená Já Jsem. . . 

V propojení se záhnědou se jedná o velmi silnou, unikátní energii, jenž nám pomáhá prosvětlovat a aktivovat naše fyzické tělo, jako dokonalý nástroj, jenž nám byl dán. 

Uvědomění, že každá buňka, i orgány spolu komunikují a že je uvnitř nás takový malý velký Vesmír, to vše My jsme. Jsou tou každou buňkou a prostorem, naším tělem. A tak nás tento krystal propojuje se všemi částmi nás samých, kterých si ani nemusíme být Vědomi. To vše se společně chce povznést na jinou úroveň a ve spolupráci ještě víc zvýšit své vibrace...

Tato záhněda odkrývá sféry, které tě volají v části tvé Duše, odkrývá ale také světy uvnitř tebe, Nekonečnost a zkušenosti, které jsi již načerpat. Neboť v sobě ukrýváš energii prvotního Začátku, i Konce. 

1,5 kg

7 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ