Galaktická Záhněda

Vyprodáno

Nádherná galaktická záhněda, která nese a má v sobě ukotvený energetický otisk multidimenzionálního Vědomí a intergalaktických křižovatek v Mléčné dráze. 

Jedná o speciální krystal a i díky této signalizační křižovatce je vhodný pro ty, kteří umí astrálně cestovat, nebo se v meditacích dostávájí na různá místa... pro ty, kteří vnímají a cítí to, že jsou multidimenzionální bytosti, kteří zde mají ukotvovat toto Vědomí. 

Bude s námi pracovat na otevření se Nekonečnosti naší Duše, propojení Vyšších Já, a pocítění našeho Zdroje - naší NadDuše. MY a Srdce jsme Portálem, který slučuje toto Vyšší Vědomí a zažehává hvězdný plamen poznání zde na Zemi. Jako nositel otevřeného Vědomí se zářící hvězdou. 

Jedná o velmi silný krystal s unikátní energii, jenž nám pomáhá pracovat na našich světelných tělech a onom propojení v těle fyzickém.  

Uvědomění, že každá buňka, i orgány spolu komunikují a že je uvnitř nás takový malý velký Vesmír, to vše My jsme. Jsou tou každou buňkou a prostorem, naším tělem. A tak nás tento krystal propojuje se všemi částmi nás samých, kterých si ani nemusíme být Vědomi. To vše se společně chce povznést na jinou úroveň a ve spolupráci ještě víc zvýšit své vibrace a naplnit Vyšší poslání, jenž je ukryté v našich buňkách a naší světelné DNA...

Aktivuj tuto paměť v sobě. 

1,55 kg

7 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ