Záhněda Channeling + Fantom - 0,6 kg (rytíř, král)

Vyprodáno

Velká Channeling záhněda s vnitřním Fantomem, který je propojená s moudrostí a energií Rytířů a Králů ve své Čisté, Zdrojové podstatě. 

Je zde předání královských moudrostí, bytostí, jenž měli otevřenou komunikaci s jemnohmotnou sféru, měli otevřenou korunu a měli zde zanechat určitou stopu, která má význam v dnešní době. 

Je zde také předání rytířů, jenž ukrývají mnohá tajemství, ale zároveň nesou velmi silnou ochranu pro Pravdu. Je zde udržení a předávání rytířských zákonů, se kterými se určití muži narodí.  

Křišťál nese mnoho informací, které se šířili po modré linii, ve spojení jsou pak propojeny s Ježíšem, Atlantídou, Egyptem...

Tento výjimečný křišťál příchází jako pomocník pro naučení se příjímání a stahování informací (channelig) jak pro nás, tak pro ostatní, aby určité věci byly správně pochopeny a praveny pokřivené informace a iluze.  

V prvotní fáze je zde nalazení se na to, co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v tom, co vám přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly. V této fázi s vámi krystal bude pracovat na zpřístupnění a otevření se Světlu a signálům, které jsou směrem k vám vysílány. 

Křišťál je pro osobu, jenž měla vizi nebo má určitý vztah k rytířské energii nebo Karlu IV...


3 960,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ