Záhněda galaktické Vědomí

Vyprodáno

Nádherná záhněda světelných sfér, plná energií, vibrací, světla, moudrosti a galaktických příběhů, která nám odkrývá náš příběh, to s kým jsme ve spojení a proč a jak máme zde na Zemi ukotvit naše Galaktické Vědomí. Že neseme nějaký příběh, velkou sílu, která chce být zde ukotvena, vyzářena do prostoru.

Je to uvědomění si nekonečnosti a velikosti, se kterou jsme hvězdně propojeni. Ale právě Země je součástí hvězdného systému, je to také hvězdná planeta. Není někde dole mimo Galaxii, je toho celého součástí. A tím, že zde přineseme naše světlo, můžeme pak společně v naší síle Vzestoupit. 

Jaký úkol neseme, s jakými planetami, formami života jsme propojeni, s kým komunikume v meditacích, jaké máme průvodce, jaké bytosti se od nás učí, s kým informace a energie sdílíme, komu tím pomáháme.. to vše má zkrátka vyšší smysl, než si možná sami umíme představit. 

V každé části krystalu můžete vnímat různé esence, bytosti z jiných sfér. Záhněda je pulzujícího světla a je neustále proměnlivá. Je to krystal z Madagaskaru a má plošku tak, aby mohl vyzařovat své světlo do prostoru.

Pomáhá v aktivaci světelných těl, které přinášejí moudrost a Vědění do těl nižších a fyzického, kde dochází skrze emoce a pocity pochopení, ukotvení k odemykání klíčů, očišťování kódů a programů...

Mimo všechny tyto krásné věci, které tento poklad nese má samozřejmě hlubokou energii, která vše umí ukotvovat a stahovat pro správné pochopení a uchopení, abychom nebyli jen v představách, ale plně v propojení duchovních energií a našeho každodenního života. 

0,85 kg


2 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ