Zelený apofylit - 1 kg

Vyprodáno

Nádherný kousek s velkými zelenými krystalickými Apofylity.

Mistrovský krystal, který má léčivou zelenou esenci a je energeticky je propojen s léčením našeho duchovního Srdce. Krystal vysokých energií nám pomáhá otevírat se a léčit veškeré multidimenzionální hluboké zážitky propojené s Láskou a Sebe-Láskou, abychom tuto bezpodmínečnou lásku mohli přirozeně cítit - žít a nepřenášeli si do vztahů neše zranění, bolesti nebo ublížení, a pokud vyvstanou, abychom šli do citlivosti a léčení Srdce, otevřeli pandořinou skříňku.

Tento krystal je propojený s vodou a je velmi účinný vodič energie a napojuje na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, toho, co se stane.

Je vhodným krystalem také pro osobní práci, pro napojování a nacítění se na vyšší vibrace a jemnohmotný svět. Je krystalem léčitelů a duchovních učitelů, kteří pracují s lidmi. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování. Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy.

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ