Zelený Apofylit

Vyprodáno

Nádherný kousek s velkými zelenými krystaly Apofylitu. 

Jeho léčivá zelená esence je propojena s duchovním srdcem a pomáhá nám otevírat a léčit veškeré multidimenzionální hluboké zážitky propojené s Láskou, abychom bezpodmínečnou lásku mohli přirozeně cítit - žít a nepřenášeli si do vztahů neše zranění, bolesti nebo ublížení.

Tento krystal je velmi účinný vodič energie a napojuje na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, toho, co se stane. Takovýto velký kus je vhodný i pro práci s dalšími lidmi na seminářích, neboť jeho pole působení na srdeční čakry a vyšší napojení působí na delší oblast. 

Je vhodným krystalem také pro osobní práci, pro napojování a nacítění se na vyšší vibrace a jemnohmotný svět. Je krystalem léčitelů a duchovních učitelů, kteří pracují s lidmi. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování. Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy.


1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ