Zelený fluorit surový

Vyprodáno

Nádherný zelený fluorit propojený se zelenými a modrými paprsky Světelných léčitelů, ale i léčitelů země, propojený s archandělem Rafaelem, léčitel a pomocníkem při zraněních lidského srdce propojené s Láskou a smutkem.

Zelený fluorit je v odstínech na slunci také modrý, a tak vysílá i modré krystalické paprsky. Tyto zelené Fluority mají nádhernou a velmi silnou energii léčení, transformace fyzického těla.

Tento kámen má léčivou energii, kterou v této velikosti můžeme použít pro sebe, ale také do prostoru, bytu a baráčku na pozemek pro svou rodinu, aby nám předával kódy harmonie, ale také prostředí - rostlinám, potravinám, vodě.

Podstatou je, aby si člověk uvědomil především svoje programy a vzorce, které způsobují jeho vychýlení ze Zdrojové Síly, ze svého středu. Aby člověk měl sám vůli tyto věci změnit, až bude připraven.

Jeho světelné pole uklidňuje, dostává nás do našeho SRDCE, kde pomáhá sejmou a uvolnit energie, které si můžeme skrze prostory a časy nést. Pustit pocity viny, pustit zranění. Odkrývají se totiž věci tak hluboké, galaktické, které nám vůbec nemusí dávat význam, ale můžeme cítit, že si ten otisk neseme v sobě... a on může chtít být spatřen ... a přijmut.

0,6 kg

1 990,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ