Zlatý obsidián

Vyprodáno

Velký zlatý obsidián je kámen sopečného původu, přichází z hloubky lůna matky Země. Jeho zlatá esence je protkaná Vědomím, silou a energií Země. 

Učí nás vnímat situace, ve kterých jednáme na základě ublíženosti nebo našeho přehnaného ega, kde jednáme bez úcty nebo pokory, kdy si věci bereme příliš osobně. Situace, které nás zraňují, místo toho, abychom byli ve svém Srdci a nechali ostatní zažít si zkušenosti, které jsme si s nimi domluvili. Situace, které nás vyvádí z našeho středu, klidu naší podstaty. Kde za nás mluví nejen ego, ale i přílišný oheň. 

Obsidián posiluje naše energetické pole a pomáhá nám s vědomou ochranou, pokud cítíme, že ji potřebujeme, abychom nepřijímali cizí energie a nenechali se jimi ovlivnit.

Je to také kámen, který umí velmi dobře koncentrovat energii a v nahromaděné síle ji pak vyslat pro náš záměr.

Kámen je určité zrcadlo, zobrazuje nám Skutečnost takovou jaká je, ne jakou chceme vidět. Pomáhá lidem, kteří moc lítají, aby vyrovnali i zemský prvek v onom dokonalém propojení, harmonii. Zároveň ctí vesmírný řád a vše je jak má být, ale také nám dává to, abychom jako Tvůrci byli aktivní a hledali odpovědi na naše otázky. 

0,7 kg


1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ