Zlatý topaz - přírodní krystal

Vyprodáno

Nádherný přírodně ukončený krystal zlatého topazu z posvátné geometrie Lásky a Míru 9/11 tvořena vysokovibračními krystaly s Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o plazmatické růženíny.

Tato geometrie vznikla jako otisk Lásky a Míru do krystalové mřížky planety Země a nesoucí se skrze krystalické Vědomí a paprsky k dalším krystalům. Krystaly z těchto území mají velmi vysoké světlo a energii, stále jsou zde ve vysokých horách fyzické krystalové chrámy. Tyto krystaly mají velmi vysoké světlo, jsou aktivní a připraveny nám pomoci v udržování osobních vibrací a také otevření se novým vyšším energiím, které skrze nás chtějí prostoupit...

Nádherný zlatý topaz jako mistrovský krystal nesoucí královské energie v propojení se slunečními zlatými kódy, zlatými městy vyšších vibrací a Novou Tvůrčí energií Boha/Bohyně.

Tento kousek je unikátním hologramovým krystalem, jenž tvoří mřížka krystalu, která je zároveň plná světla a nekonečných duh, které jsou tím pádem propojeny s veškerými krystalickými paprsky. - Bílá, modrá, zelená, fialová, červená, zlatá... 

Takovýto výjimečný přírodní krystal zlatého Topazu vytváří hologramy, které jsou zde pro přenost z vyšších sfér zde na Zemi... jakobyste se dívali na televizi plnou obrazů a k tomu dostali další balíček všech potřebných informací. 

Tekuté zlaté krystalické Světlo jako jedna z nejléčivějších zlatých barev, která působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává, a to především oblast našeho středu - solaru, která je propojená s naší osobní silou.

Převzetím odpovědnosti za naší energii, sílu, Tvůrcovskou silu, kterou se máme naučit používat, pracovat s ní. Stát se tvůrci našeho života, avšak vše v propojení s vyššími energiemi v propojení s naším Srdcem.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje a dodává nám sílu, kterou můžeme nechat kolovat naší krví, tělem a navibrovávat své energie, roztočit pole a tuto energii pak např. použít na vize, astrální cestování, komunikaci..

Cestovat na zlatém krystalickém paprsku.

Je to krystal vyššího královského Vědomí, tento krystal se musí cítit.

0,35 Kg

35 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ