Žlutý fluorit

Vyprodáno

Nádherná velká žlutá fluoritová špice, která působí na naše fyzické tělo a její léčivé paprsky působí především na oblast našeho středu, naší síly - 3. čakry - solaru.

S krystalem můžeme uvolňovat energie a strachy, které jsou v tomto centru nahromaděné. Strachy, které tam mohou automaticky a tak přirozeně být - být naší součástí, že si je nemusíme ani uvědomovat. Strach ze změn, strach z nových věcí - věcí, které nejdou fyzicky ukotvit, strach být plně sám sebou, strach projevit se v nové skupině lidí. Být opatrný, vyčkávat - nikoliv konat.

S krystalem uvolňuji vše, co nejsem Já. Co jsem mohl přijmout od druhých, z médií, z genových vzorců.

Žlutý fluorit nám dodává hodně energie právě do této oblasti, pokud něco uvolníme, ihned můžeme přijmout vyšší dávku Světla a tím i energii Síly, motivace, inspirace a Tvořivosti.

Někdy potřebujeme odpočinek, je toho na nás mnoho, ale někdy si ani nevšimneme, že jsme se zastavili, do našeho života vkročil určitý stereotyp. Cítit, kdy mám opravdu odpočívat, ale kdy už bych měl něco vykonat, změnit nebo vyjít ze svého pohodlí, rozpohybovat energii a být Tvůrcem, vykonat změny, převzít odpovědnost za situaci, ve které se nacházím.

Ať mě stále provází radost, chuť a síla tvořit, malovat, tancovat, zpívat, běhat, meditovat, studovat, cokoliv co má duše miluje.

Ať poznám své hranice...kdy pomohu ještě pomoci, ale kdy už bych měl říci ne. Ať nastane energetická rovnováha ukotvená v mém středu.


1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ