Mirror kunzit s duhou

Vyprodáno

Mirror Kunzit, je unikátní krystalický kunzit, který vyniká zrcadlovou průhledností a čistotou. Jejich energie je laserová, plazmatického světla. Jeho světlo se nedá absolutně zachytit. Mirror kunzity nedorůstají velké délky, jsou to malé, ale zato silné krystaly jak svou energií, tak tvarem krystalu.

Tento kousek může být zasazen do šperku...Jedná se přírodní kunzit, který není ozařován, aby měl silnější barvu, tak jak tomu bývá...

Kunzit a jeho energie působí na otevření se Nových energiím, energiím, které jsou tak silné, že z nich možná podvědomě máme strach (toho je hodně, to je moc silné, to neustojím, to mi změní život) V lehkosti a klidu nechat tyto energie prostoupit naším tělem, aby toto fialové transformační světlo nás mohlo převibrovat do vyšší úrovně našeho vědomí.

Abychom si začali více uvědomovat veškeré naše činy, myšlenky a slova, kterým vysíláme energie a vibrace do prostoru, které putují celým Nekonečnem.

Jeho fialovo-růžové světlo nemají rádi entity a paraziti, je tak dobrou světelnou a nenápadnou ochranou.

Krystaly kunzitu jako takové otevírá důvěru v naší cestu, podporují vnitřní vhledy a vize, kreativitu a přijímání Nových energií, situací do našeho života.

Je výborným pomocníkem při meditacích pro duši, která se nedokáže soustředit a neustále jí něco lítá myšlenkami nebo nervozitou a neklidem v těle.

31 g

29 -2800 kč

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ