Diamantová záhněda

Vyprodáno

Nádherná světelná diamantová záhněda, která odráží všude kolem sebe a do prostoru vyzařuje Diamantové energie a kódy, aktivně pracující v této době a skrze naše Vědomí a fyzická těla se zde chtějí ukotvit...

Naše světelná těla se aktivují, prosvětlují do diamantové čistoty, plné světla a všech paprsků. Jsme tak schopni přijímat více a více Světla až do buněčných a DNA úrovní. Prosvětlují se a krystalizují části v nás, které spali, které nebyli aktivní nebo které čekali na určité povolení, odevzdání, kdy zkušenost byla pochopena a již se nemusí opakovat. 

Diamantové krystaly zosobňující silné světlo a tak nám na osobních úrovních ukazují naši velikost, Světlo a Sílu, kterou v sobě máme a kterou máme přijmout.

S krystalem pracujeme také skrz své tělo, tyto diamantové kódy stahujeme jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI.

Nese také obecnou energii záhnědy, takže je to zároveň krystal, který nese silné ukotvující energie, abychom věci, projekty dokončovaly do zdárného konce. Abychom věci a energie uchopily do ono AHA, chápu, a tím viděli celistvý obraz určitých věcí. Abychom podnikali další kroky na naší cestě, které nás vede ke svobodě, růstu, pochopení a radosti.


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ