Turmalín černý

Vyprodáno

Černý Turmalín, neboli skoryl pohlcuje negativní energie, je účiným ochráncem před cizími energiemi a tím, abychom se nenechali ovlivnit energiemi nebo myšlenkami a emocemi, co na nás nebo do prostředí vysílají ostatní lidé.

Ochranný krystal Turmalínu, který je vhodný pro někoho, kdo žije v prostředí, které se musí často čistit, nebo pracuje na sobě a očišťuje programy, vzorce apod..

Tento krystal turmalínu transformuje silné negativní energie takřka všeho druhu, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné - upíří, či energetické útoky, tak ty nevědomé. Proto se může stávat, že části se pak budou opadávat, neboť do sebe naberou tyto energie a už nebudou aktivní... i ze zkušenosti zákazníků se turmalín, pokud došlo k vědomému útoku může úplně rozpadnout...

Jeho silně ochranná esence se používá při ochraně proti černé magii, při nočních můrách a úzkostných stavech, či strachu, který v sobě můžeme nést.

Je vhodným krystalem pro děti i dospělé, kteří mají strach z cizích lidí nebo bytostí, které mohou vnímat, či mají s temnotou nějaké nepříjemné zkušenosti. S krystalem přichází i uvědomění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou Změnu...

0,45 kg 

930,00 Kč