KŘIŠŤÁL

15.07.2019

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

S křišťály můžeme vše, co si naše mysl dokáže představat. Můžeme jimi léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace a přenášet , uchovávat energie. 

Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem. 

KŘIŠŤÁLY předávají našemu okolí, pokud si to přejeme, informace o tom, na jaké vibraci nyní jsme, kdo jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší duchovní cestě, jak při různých očistách, odstraňování starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. 

Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. 

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi můžete opět rozpomenout.

Křišťály se dále rozpoznávají podle růstu, geometrie a toho, co energeticky nesou, významní jsou např. Strážci záznamů, laserové krystaly, Lemurské křišťály, ISIS krystal, křišťály partnerské, či křišťál chrámový a Křišťál světelných měst. O těchto specifických křišťálech si můžete přečíst v sekci ÚČINKY KRYSTALŮ 

Veškeré křišťály, které na stránkách Krystalové Galaxie naleznete, jsou křišťály, které v sobě nesou aktivní energie a jsou připravené na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. 

Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, kteří přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Ať každý krystal se dostane do rukou toho, kdo je pověřený. 

OČISTA: mnoho křišťálů, které naleznete na Krystal Galaxy má samočistící schopnost, pokud cítíme, můžeme použít jakýkoliv druh očisty, vodou, světlem, vykuřovadly. Více metod se můžete dočíst v článku - OČISTA A NABITÍ KRYSTALŮ


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ