Achát na podstavci

Vyprodáno

Nádherný achát na podstavci, který si žádá své krásné místo, kde se bude nejen vyjímat, ale kde bude moci předávat své krásné energie čistoty srdce a záměrů, které nás vedou k duchovním posunům v čistotě a harmonii se sebou samými. Acháty jsou všude prostoupené, mají nepřeberné množství barev a energií.

Tento achát má nádherné propojení tmavé, hluboké a bílé zářící energie v jehom krystalu navíc s krystalický středem. Střed předává světlo ze svého nitra, tak jako se toto světlo a čistota, skrývá v každém z nás... 

Achát nám pomáhá překonat zlozvyky, které máme a vše co nás brzdí na naší duchovní cestě, jsou to i pochybnosti, nedůvěra v sebe, ale také věci, které nás obklopují, jako karmické energie a věci, lidi, kteří se nás snaží stáhnout, jako učitelé a zkoušky kterými procházíme.

Každý člověk dělá chyby, je to CESTA, na níž jsme a měli bychom vidět, kolik už jsme toho dokázali, jak jsme se posunuli a nechtít po sobě pořád víc a vyvíjet tlak nebo říkat, že mi něco nejde, nedokážu...zaměřit se na pochvalu a úctu k sobě. Abychom se cítili spokojení, odpustili si a nalazovali se na to, kým skutečně jsme. Jsme Láska.

Nádherný krystal do jakéhokoliv prostoru. 

Váha: 1,2 Kg 

1 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ