ÚČINKY KRYSTALŮ

Na co můžeme krystaly a minerály použít? Jaké účinky mají krystaly na fyzické tělo?

AKVAMARÍN

16.07.2020

Surový krystal akvamarínu je tím nejvhodnějším krystalem pro komunikaci se Vyššími Já, NadDuší, duchovními Průvodci a nalazováním se na jemnohmotný svět.

AMAZONIT

15.07.2020

Amazonit je krásně uklidňující krystal. Pomáhá nám při těžkých obdobích. našeho života, abychom neměli strach a obavy z toho, co bude dál, ale svou klidnou energií nás uklidňoval a předával, že situace se vždy dá nějak vyřešit.

AMETYST

14.07.2020

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

ANGELIT

13.07.2020

Angelit je krásný jemně modrý kámen, který už podle názvu předává, že je propojený s andělskou říší.

APOFYLIT

12.07.2020

Apofylit je kámen velmi vysokých vibrací a účinný vodič energie, nositel Kosmické Paměti. Jeho schopnost je to, že pomáhá v napojení na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje naší duše, toho, co se stane a co sami chceme jako duše prožít.

ARAGONIT

11.07.2020

Aragonit, kámen, který je zde jako pomocník v propojený především se Zemí a Zemskou uzemňující, posilující energií a zemskou sférou.

CELESTÍN

10.07.2020

Celestin je vysokovibrační krystal, který je učitelem moudrosti a probouzí v nás sílu, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce.

CITRÍN

09.07.2020

Citrín je kamenem síly, zářícího slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzikcé konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

FLUORIT

19.07.2019

Krystal Fluorit je určen především pro práci s telěm a různými bloky, oslabeními a bolestmi, harmonizuje a narovnává vše, co u nás není v souladu.

HOWLIT BÍLÝ

19.07.2019

Howlit je krystal s velmi uklidňující energií, kterou šíří do svého okolí.

CHALKOPYRIT

18.07.2019

Kámen jako z jiný planety. Plný barev, plný energie a světelných paprsků, které jsou zastoupeny v tomto jednom nádherném kameni.

CHRYZOKOL

18.07.2019

Chryzykol je nádherný duchovní krystal, který přináší vnitřní klid a pomáhá nám při meditacích, ale také ve velkých změnách v našem životě. Ukazuje nám cestu, abychom překonali své strachy a změnili své myšlení na pozitivní.

KŘIŠŤÁL

15.07.2019

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Laserové křišťály mohou být nenápadné krystaly, které nám přesně ukazují vnitřní krásu, ten, jenž má čisté srdce a dobré úmysly tyto krystaly pozná, a tak aby se krystaly dostanou do rukou těm, kteří jsou pro práci s nimi povolaní.

KYANIT

13.07.2019

Krystal Kyanit je nádherným duchovním krystalem Nové Doby.

Rubelit neboli červený turmalín je krystalem, který je propojený s Láskou. Pomáhá nám bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí z předchozích vztahů, ale otevřít se opět Lásce a důvěře druhým.

KUNZIT

13.07.2019

Tento krystal má nádhernou velmi jemnou a klidnou energii, avšak jeho síla je mimořádná. Nese velmi vysoké vibrace a dokáže ve všech situacích napojovat na vyšší záměr.

SERAFINIT

12.07.2019

Nádherný surový Serafinit, který je spojený a andělskou říší a především se Serafíny, což jsou vysoce postavení Andělé.

Turmalín pohlcuje veškeré negativní energie, je účiiným ochráncem před cizími energiemi a tím, abychom se nenechali ovlivnit energiemi nebo myšlenkami a emocemi, co na nás nebo do prostředí vysílají ostatní lidé.

ZÁHNĚDA

10.07.2019

Vše, co jsme na naší cestě získali, načerpali, zjistili, bychom měli uvést i do praxe, aby se to vše projevilo v našem životě.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ