Achát jemnosti 2 kg

Vyprodáno

Nádherný Achát s řůžovými esencemi a světelnými vibracemi lásky, péče, jemnosti, něhy do prostoru jako nádherný zářič, výstavní kousek. 

Krystal, ve kterém můžeme vidět lásku a příběhy matky Zěmě, jako moudrost, kterou s námi chce sdílet. 

Otevírá v nás cit, propojení a jemnost, jak k našemu fyzickému tělu, tak všemu, co nás obklopuje a vstupuje k nám do života. Všeho jsme součástí a měli bychom Živoucí sílu ochraňovat, pečovat ni, podporovat veškeré formy života a jejich odlišnosti. Nalazení se na cykly, život a své tělo.

Možná potřebujeme úplně vydechnout, zvolnit a začít o sebe více pečovat, pěstovat sebelásku a absolutní přijetí sebe sama na všech úrovních. Pochopit se, přijmout se, uvidět svou dokonalost Duše a zamilovat se sám do sebe. Dopřávat si vše, co potřebuji, abych byla plně šťastná a spokojená, klidná ve svém nitru, ve své hloubce. Klidná v tichu i při bouřích, ale vždy sama sebou.

Achát nám pomáhá přijímat život a všechny jeho projevy. Učí nás nedávat přílišnou pozornost a energii situacím, které pro nás něco znamenají, ale tím nás mohou zbytečně zastavit na cestě Nových energií. 

Achát má 18 cm a 2 kg. 


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ