Akvamarín chrám

Vyprodáno

Akvamarín unikátního růstu z vysokovibračních pákistánských hor jako krystal propojený se světelným chrámem a nanebevzatým mistrem El Morijou, jenž fyzicky působil na Kašmírové stezce. Mistr, král vždy s otevřenou náručí.

Akvamarín je propojený s komunikací a předáváním světelných kódů a informací potřebných pro naše ukotvení. Jsou zde klíče pro pozvedání našich osobních vibrací, každodenní práce s fyzickým tělem a jeho prosvětlování, aktivaci spínačů a působení na světelná těla...

Akvamaríny z vysokých čistých hor jako vyšší vibrace modrého světla obsahující posvátnou Pravdu a Zdrojové Vědomí uchované v horských nebesích. Nesoucí Čistotu a neposkvrněnost.

Akvamaríny jsou krystaly, které nám napomáhají v udržování a v rychlém zvýšení našich osobních vibrací. Jsou vhodným krystalem, kdy paprskovým světlem je umožněna komunikace se světelnými bytostmi, hvězdnou rodinou a v dnešní době také komunikaci s naší mateřskou lodí, plavidlem, jenž je nyní blízko Země...

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů, pro ty, kteří jsou připraveni. Tento kousek je pro toho, koho akvamarín volá již delší dobu a cítí, že by měl mít u sebe nějaký větší kousek.

Energie, informace a klíče, kódy v krystalu nejsou k slovnímu předání, tento krystal vás zavolá a vy budete vědět.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít. A to velmi rychle, neboť je potřebné naše silné Vědomí a Tvůrčí energie. Přijetí odpovědnosti a konání každodenní práce Světlu.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Jedná se o výjimečný růst krystalu jehličkového růstu, takovýchto akvamarínů se objevilo ve světě velmi málo. Pro znázornění je zde více fotek, uvnitř bytu, pak na slunečním světle. Takovýto kousek se dá i prosvětlovat bodovým světlem a nechat na sebe působit tyto světelné akvamarínové paprsky. 

205 g

15 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ