Akvamarín krystal 9 cm

Vyprodáno

Výjimečný dlouhý surový krystal akvamarínu, který má 9 cm a je přírodně ukončený. Takovýto dlouhý, tenký kus akvamarínu je velký dar. Jedná se o krásný čistý krystal, přírodně zakončený, plný světla a vysokých vibrací. 

Akvamarín čistý krystal z Pákistánských hor z oblasti Shingar a napomáhá především v udržování a rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi Světla, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí...

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů, spojencem vyšších vibrací. 

Tekuté modré krystalické světlo, které působí svými kódy i vibracemi na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává, aktivuje. Centra málo aktivní, nebo ty, která doposud spala, byla zahalena určitými závoji...ať je znovu aktivováno to, co k nám náleží, co jsme schopni přijmout, na co jsme PŘIPRAVENI. 

Je to znovu nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku a přitom v těle plně Sám sebou. 

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Jeho světelné paprsky pronikají mnoho sférami, je to jako pulzující signál Světla pro kontakt a spojení, díky akvamarínů se snaději můžeme napojit na čistý Zdroj Pravdy a Lásky. 

4 500,00 Kč

Akvamarín surový Krystal má 37 g a 9 x 1,4 cm

Tento výjimečný kousek je z Pákistánu z oblasti Shingar. 


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ