Akvamarín krystal + klíč

Vyprodáno

Výjimečný krystal akvamarínu sbírkové kvality, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor z oblastí Shigar, který v sobě nese také energetický šestistranný klíč - otisk, který lze vidět na první fotografii. 

Akvamarín s klíčem nese informace, které se nyní mají odemknout, je propojený s vodními portály, delfíny, velrybami a jejich pradávnou moudrostí, kdy se jako bytosti podíleli na prvotních energiích planety Země a udržování po dlouhé věky Vyšších vibrací. 

Tak jako delfíni a velryby udržují vibrace, tak i nám tento nádherný krystal napomáhá jak v udržování, tak i v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

9 009,00 Kč 11 000,00 Kč

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Krystal má 76 g a jeho cena měla být 11.200 kč, krystal si ale určil cenu 9.909 Kč.

Nechť se dostane do rukou povolaného.

Krystal má 76 g jedná se o výjimečnou sbírkovou kvalitu...

š: 4,9 cm, v: 3,8 cm

Akvamarín je z oblasti Shigar - Pákistán


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ