Akvamarín surový 0,55 kg

Vyprodáno

Nebesky modrý Akvamarín napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Krystal působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

Akvamaríny jsou propojené s komunikací jak vysokovibrační, tak také léčení naší 5. čakry, která je spojená právě s komunikací jak fyzickou a správným vyřčením a vyjadřováním se, tak pak s komunikací jemnohmotnou.

Veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, ať se všechno uvolní, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí naše Srdce.

Nastal čas na Pravdu. Cítit, Vyřknout, Žít.

Tento krystal má nádherné blankytné a čisté barvy, s tímto krystalem je vhodné provádět i paprskové léčení. Najít si nějaké led didové bodové světlo, na které krystal můžeme postavit a nechat jej na sebe působit. 


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ