Akvamarín

Vyprodáno

Akvamarín nám pomáhá do těla přivádět vysoké vibrace a vidět situace z nadhledu. Očišťuje a aktivuje čakru hrdla, která je spojena s komunikací, projevením toho, co cítíme, jaká je naše pravda a zda ji umíme vyřknout.

Akvamarín je dobrým pomocníkem pro spojení a komunikaci se svými Vyššími Já, NadDuší a celkově světelnými bytostmi. 


600,00 Kč
Please select variants first

Krystaly akvamarínu nás pomáhají v aktivování Jasnozřivosti a přivádí do našeho těla obrovské množství vysokých vibrací. Akvamaríny nám pomáhají se dívat na situace, které se nám dějí, z nadhledu, abychom věděli, že vše má svůj důvod. Také nás učí trpělivosti, to co se stane na úrovni ducha je velmi rychlé, avšak než se dané změny projeví ve hmotě, tak nějaký čas trvá. Krystal nám pomáhá v trpělivosti a sladit tento čas ducha a fyzického těla.

Akvamarín je průvodcem při veškeré duchovní práci a při meditaci, ke zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci se světelnými bytostmi.

Na fyzické úrovni nám akvamaríny pomáhají čistit a otevírat čakru hrdla. Projevit to, co naše srdce cítí, vyřknout svoji Pravdu, najít vhodná slova pozitivních vibrací, uvolnit energie, které tam můžou být zablokované, když jsme něco nesdělili nebo nemohli o tom mluvit.

Můžete si představovat, jak k vám akvamarín vysílá tyto světelné modré paprsky, které rozvibrovávají a zahalují celou oblast hrdla a prozařují vše, co je zde zablokované nebo zastavené. Výdechem můžete tyto energie uvolnit i pomocí zvuku, který k vám přijde nebo krásnými pozitivními slovy, či nějakou tóninou.

OČISTA: tyto krystaly je vhodné očisťovat Světlem, vykuřovadly nebo vodou.


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.