Akvamarín

Vyprodáno

Surový akvamarín je nejvhodnější krystal pro komunikaci se svými Vyššími Já, NadDuší a k práci aktivování Jasnozřivosti.

Krystal působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí. Je vhodný jako krystal, který budete chtít nosit neustále u sebe. 

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

¨

900,00 Kč
Please select variants first

Akvamaríny jsou propojené s komunikací jak vysokovibrační, tak také léčení naší 5. čakry, která je spojená právě s komunikací. Veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, ať se uvolní, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí tvé srdce. 


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.