Ametyst druzicka + kalcit

Vyprodáno

Nádherná zářící ametystová drůza, která je v propojení s kalcitem jako úžasná kombinace krystalického Vědomí a zářící energie kalcitů. Den a noc. 

Ametystová drůzička je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazením se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat a vše nám ukazuje z NadHledu.

Kalcit plný světla nám ukazuje spojení rozdílných částí, esencí a poznat jak můžou společně fungovat a objevit to nové, nečekané a unikátní, jenž má nějaký význam.

Tato kombinace nám předává kolektivní Spolupráci, osvobození se od zaběhlých struktur, stereotypu a ukazuje nám Radost v maličkostech, Tvořivost a Nové počátky, které přesahují hranice našich snů. Zároveň kacit je nositel světla a dokáže násobit vyslané energie a prosvětlovat situace, které se nám dějí. Situace, které čekají na naše přijetí.

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijaly v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Když spíme dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují. Krystal nám také pomáhá v práci se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.

Ametystová drůza je nádherná, stojící a má ráda své místo a prostor, kde může vyzařovat své energie.

1,3 kg

1 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ