Ametyst katedrálový 1 kg

Vyprodáno

Výjimečná ametystová katedrála jako strážce záznamů, krystal, který tvoří mnoho ukončených ametystových tvůrcovských žezel.

Je to velmi silná duchovní energie každého vyslaného paprsku v jednom společenství... jako králové, kteří nesou silné Vědomí, jsou si jisti své síly a jsou v dokonalém propojení se Zdrojem, Vším, co jest a konají pro nejvyšší Dobro.

Ametystové katedrály jsou silnými vibračními krystaly, které nám pomáhají v duchovním rozvoji a veškerém učení, předávání, stahování technik. Transformační chrámy jsou velmi silným místem, kde dochází k zasvěcením a přijetím určitých darů, vyšších poslání, kde můžeme převibrovávat v energetických komorách a nalazovat se na aktuální vibrace, kterou chce v této době nést naše Duše v souladu s našimi rozhodnutími.

Jsme schopni vnímat a slyšet neslyšené, neviděné. Otevíráme se tomu, co pro nás bylo ještě doposud nepravděpodobné. Všechno to vyšší, oddělené, mistrovské stálo jakoby nad námi, než sami jsme pochopili, že je to vedle nás, s námi na stejné úrovni a stačí se dovolit to PŘIJMOUT. 

2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ