Ametyst mistrovské žezlo - 1 kg

Vyprodáno

Obrovské Mistrovské ametystové žezlo s fantomy nese a zastupuje velmi silnou duchovní esenci, energii fialového transformačního paprsku a také ochranného štítu, odkloňující veškeré negativní a nízkovibrační energie.

Silné ametystové žezlo Tvůrce nám pomáhá právě v pochopení energetických vazeb, spojitostí a toho, co nás momentálně ovlivňuje, jestli to jsou energie kolektivní, osobní nebo součástí nějaké skupiny a jak na to mám reagovat, zároveň nás chrání svým štítem při všech energiích, které by námi mohli otřást nebo nás svádět z cesty.

Dostat se do své síly, sám k sobě, avšak s otevřeným srdcem, laskavostí a přijetí dalších principů, lidí a jejich poznání, ne v oddělení za mou pravdu a mou sílu.

Tím vším, kým jsme, tím vším, co jsme byli, co jsme prožili, jaké schopností a vědomosti jsme nesli - rychlou manifestaci, dar léčení, alchymie, stahování nových technologií, telepatie, převibrování věcí, komunikace s jemnohmotnější sférou.

To vše můžeme cítit jako dary uvnitř nás, jimiž jsme kdysi disponovali, které jsme používali a byli pro nás tak běžné. A je jedno jestli zde na Zemi nebo mimo ni, neboť vše je Teď a Tady Propojeno.

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit.

Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze. Osvoboď se od všech omezení a propoj se sebou, přijmi zpátky svoji sílu.

Nauč se používat a pracovat se svými záměry, vizemi v souladu s tvou duší, s tvým srdcem, aby jsi mohli tyto věci ukotvovat ve fyzické realitě, své sny žít.

Krystal v sobě nese také fantom, který je propojený s hlubokou modrostí a poznáním veškerého vývoje jak na Zemi, tak i mimo ni.

Všechno má své správné načasování a vše je vedeno, důvěřuj si, nejsi sám. Buď Tvůrcem, jenž vědomě bere život do svých rukou s nalazením na přírodní a vesmírné cykly.

1 kg

3 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ