Ametyst mistrovský + mnohofantom

Vyprodáno

Majestátný duchovní ametyst s vnitřními mnoha Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země a naší Galaxie. Taková to velká špice je součástí katedrálové ametystové energie chrámů.

Tento mistrovský ametyst je zde pro toho, kdo cítí, že je na Zemi pro kolektivní zájem, propojený se svým galaktickým místem. Zkušenosti, poznatky, vývoj a také ukončení sporů, energií mezi dalšími bytostmi, druhy, které si vzájemně mohli ublížit.

Jsou to i bytosti, které zasáhli naší DNA, my jste ti kteří mají odpustit, pochopit, pomoci. Každý si zaslouží šanci a čeká se na toho posledního. Kde je tvé srdce? Posuzuješ nebo se snažíš pochopit?

Energie tohoto silného duchovního krystalu je velmi přímá. Snaží se nám veškeré informace podat přesně tak, jak jsou, neboť se napojuje na části našeho Vyššího Já, které ze své podstaty může tyto informace nezaujatě přijmout. Nedává nám indicie, ale pokud jsme připraveni, vede nás cestou poznání. Můžeme začít vidět příběhy srkze vize, ale především skrze živé sny, kdy pro mnoho lidé je to nejlehčí cesta pochopení, přijetí a přípravy na zkoušky.

Skrze sny nás také jeho paprskem může brát na místa, jenž jsou naším domov, místem, kde dochází k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

Tento kryslat má také ochrannou energii, která někerým pomáhá v otevření se a povolení. Při astrálním cestování nebo duchovní práci. Krystal každý den pracuje na tom, abychom byli připraveni na vysokovibrační energie, které k nám proudí, abychom povolovali a byli připraveni jít dál a dál a dál ... .a ... dál... 

Ametyst má 1,6 kg 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ