Ametystová drůza 2,7 kg

Vyprodáno

Krásná velká tmavá ametystová drůza, která je vhodná do prostoru pro zvýšení duchovních vibrací nebo na oltář, neboť je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazení se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat.

Jeho fialové paprsky jsou velmi přímé, silné a vysoce transformační. Celé naše pole zahaluje do fialového obalu, který transformuje veškeré nízkovibrační energie a pomáhá nám automaticky odevzdávat vše, co nepotřebujeme.

Tento transformační krystal je zde pro toho, kdo se rozhodl plně následovat své srdce a uskutečňuje denně kroky ke svému Posunu, k tomu, pro co je povoláván, pro to, co má vykonat pro sebe, i kolektivně pro lidstvo, Plenetu, Vesmír, Vesmíry...

Je to mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, tmavý ametyst, vesmírný cestovatel dokáže nás vzít na místa, které jsou s námi propojená, propojená s naší duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, kde nám opět může poodhalit náš vývoj a esenci, která je s námi propojená a skrze krystal ji lépe v lidském těle pochopit.

To, co pak nejsme schopni pochopit skrze, vize a energie, nám ametyst předává především skrze sny, kde můžeme lépe vnímat zprávy a svět za oponou.

Tato drůza je vhodná na oltář a nejlépe k nočnímu stolku nebo tam, kde meditujeme a odpočíváme. Přes večer tak můžeme hladce procházet transformací, úplně se povolit, povolit každou část našeho těla a ráno se opět Znovuzrodit.

Je dobrým průvodcem na naší důchovní cestě, je přítelem, rádcem a vždy nám ukáže věci vyššího nadhledu.

Na ametystové drůzičce si můžeme necha navibrovávat krystalové šperky, amulety a naše posvátné pracovní předměty. 

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ