Ametystová drůza 3,5 kg

Vyprodáno

Nádherná ametystová drůza, která na sobě nese unikátní bílé krystaly, která je výstavním kouskem na oltář nebo do prostoru, kde může předávat své nádherné světlo a vysoké vibrace. Spojení fialových a mléčných bílých paprsků, které v sobě nesou veškeré barvy paprsků umocňují světlo této nádherné drůzy. 

Tato drůza je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazení se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat.

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijaly v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Když spíme dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. 

Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují. Krystal nám také pomáhá v práci se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.

Pomáhá pochopit vesmírné principy a tvoření v Nových energiích. Ukazuje nám oblasti, které čekají na přijetí nových principů, nových nápadů a změny, které mají nastat, abychom mohli žít v plné radosti a v Napojení.

Takovýto kousek může být vhodný do celého prostoru, kde ametyst ukotvíme. Pro vždy vyšší nadhled a vyšší energie, abychom si udržovali své vibrace v každodenním životě a vše viděli v tom správném světle. 

Může být rovněž jako součástí nových projektů, skupiny lidí, do kanceláře, kde zajišťuje nejen energetickou ochranu, ale právě paprsky působí na to, aby se situace, které se řeší - neřešili pouze z lidského aspektu. Ale viděli vždy vyšší Záměr...


4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ