Ametystová drůza Nových počátků

Vyprodáno

Nádherná amtystová drůza, která už jen svým vzhledem předává jak je krásné propojení zcela odlišných částí, že i když jsme tak různí a jiní, tvoříme Jednotu. 

Je to zároveň přijetí všechn nových věcí, které nám vstupují do života, ať už na rovině fyzické, tak té duchovní. 

Pokud jsme nyní ve fázi změny, je tohle ideální krystal, který nás nalazuje na to nové, co nás čeká. Zároveň s ním přichází i Nové Vědění, jelikož ametyst je krystalem velmi duchovním. 


1 400,00 Kč

Nové poznání, nové učení, nové energie, abychom se naladili na to Vyšší a byli s tím v souladu a projevili to do našeho života. 

Již není čas smířit se s kompromisem neboť Vesmír chce, abychom byli šťastní a měli k dispozici vše, co potřebujeme ke svému štěstí a růstu.

Nalaď se na to nové, co právě teď přichází, celým svým srdcem i tělem pociť to, že si to skutečně zasloužíš. Raduj se.


 OBECNĚ AMETYSTY

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

Otevírá bránu do vyšších světů, ukazuje nám zrcadlo toho, kým skutečně jsme ve své podstatě, odkrývá nám naše schopnosti a sílu. to, proč zrovna my jsme na zemi, jaké dary neseme a co bychom zde měli vykonat.

Veškeré situace, které v životě řešíme, nám ukazuje z nadhledu, abychom pochopili, že vše, co se děje, je pro naše dobro a má vyšší význam.

Zároveň je to krystal s obrovskou ochrannou silou. Již v dávných dobách se používal při ochraně proti nízkým energiím, i našim negativním myšlením (starým vzorcům na podvědomé úrovni) a jako ochrana při astrálním cestování.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ