Ametystová drůza stojící - 1,8 kg

Vyprodáno

Nádherná ametystová drůza tmavých barev vhodná na oltář nebo do prostoru pro zvýšení vibrací a předání duchovních energií.

Je to mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, tmavý ametyst je vesmírný cestovatel a dokáže nás vzít na místa, kde jsme ještě nebyli, pomoci nám propojit se s duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, zároveň nás chrání při astrálním cestování a také různých energetických útocích.

Ametyst tmavé barvy, kosmická hlubina, jenž je pohlcující, uvnitřněná, zarovnává nás do našeho středu a zároveň v této hloubce dokáže vyzařovat přirozené, stálé světlo.

Pomáhá nám odkrýt význam našich snů a zapamatovat si učení, která jsou nám předávána, ukotvovat je v našem fyzickém těle.

Krystal aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení.

Tento krystal má hlubokou fialovou barvu a je propojený s moudrostí, pomáhá nám ukázat moudrost naší duše, veškeré poznatky a zkušenosti, jenž neseme, abychom si na ně znovu rozpomněli a v sobě je aktivovali, žili to, co vnitřně cítíme, že je pro nás nachystáno, že to tak má už být.

Drůza má 1,8 kg

1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ