Ametystová drůza - Uruguay

Vyprodáno

Nádherná stojící drůza ametystu z Uruguaye zajímavého tvaru, vhodná na oltář nebo do našeho prostoru pro zvýšení vibrací a předání duchovních energií.

Krystal aktivně působí na naší 7. korunní čakru a přijetí duchovních energií, napomáhá v našem Otevření Vědomí, v rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení s námi.

Tento krystal z Uruguaye má více paprsků barev a je propojený nacítěním si na rozdílenost v různých sférách a přitom naše propojení, že všichni táhneme za jeden provaz, ať už nese jakékoliv dary, ať už jsme z jakékoliv hvězdné sféry.

Hluboký ametyst nám pomáhá ukázat moudrost naší duše, veškeré poznatky a zkušenosti, jenž neseme, abychom si na ně znovu rozpomněli a v sobě je aktivovali, žili to, co vnitřně cítíme, že je pro nás nachystáno, že to tak má už být.

Je to velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, tmavý ametyst je vesmírný cestovatel a dokáže nás vzít na místa, kde jsme ještě nebyli, pomoci nám propojit se s duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, zároveň nás chrání při astrálním cestování a také různých energetických útocích. 

Pomáhá nám odkrýt hloubku významu našich snů a zapamatovat si učení, která jsou nám předávána, ukotvovat je v našem fyzickém těle.

Drůzička stojí v poloze jako je na obrázku č. 1, ametyst důrza má 1 kg

1 490,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ