Ametystová drůza - vývoj krystalu

Vyprodáno

Výjimečná ametystová drůzička, u které můžeme vnímat vývoj samotného krystalu. Od začátku krystalizace, tmavě hnědo-červené esence až po fialové ametystové krystálky nesoucí nádhrné paprskovité energie vývoje, poznání a RŮSTU.  

Ametystová drůza je vhodná na oltář nebo k nočnímu stolečku, neboť je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazení se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat.

Jeho celoplošná esence přivádí různé druhy a toky světelných energií do jednoho celku, a tak tato drůza na nás může působit na různé části, je to zářič, který svým vysokým světlem v nás prosvětlí vše, co má v různých barevených paprscích. Její energií v nás dokáže otevřít ty nehlubší úrovně sebe sama. 

Podívejme se na situace z nadhledu, na to, které podporují náš posun a růst na naší cestě. To, co bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Jsme připraveni na vše, co k nám přichází, rozhýbejme energie a nezůstávejme jen tak stát na místě.  

Krystal nám také pomáhá v práci s jemnohmotnější energií, při meditacích a se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijaly v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi a anděly.

Ametystová drůza má 1,5 kg

2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ