Ametystová drůzička

Vyprodáno

Nádherná ametystová drůzička vhodná na oltář nebo do prostoru pro zvýšení vibrací a předání duchovních energií. Na této ametystové drůzičce si můžeme také nabíjet šperky, amulety nebo položit osobní křišťál.

Ametyst a jeho fialové paprsky aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhá v přijímání duchovních informací, rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení.

Pokud začínáme, tak nám v první fázi bude komunikovat skrze sny, pomáhá nám odkrýt význam našich snů a zapamatovat si učení, která jsou nám předávána, ukotvovat je v našem fyzickém těle, a tak být připraveni na to, co nás čeká.

Podívat se na situace z nadhledu, dívat se na naši cestu očima Lásky a uvidět další kroky založené na Lásce a Radosti, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše.

Ametysty jsou tady také pro zvýšení duchovních energií v prostoru, krásně uklidňuje duši a tak bychom ho měli mít někde na očích, či nějakém energetickém místě, kde ještě může zesílit své účinky.

0,83 kg 


1 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ