Ametystová geodka

Vyprodáno

Nádherná ametystová geodka, která se hodí do každého prostoru a která vytvoří vždy úsměv na tváři. Nejen, že je její energie, tak jako u ostatních ametystů duchovní, ale zároveň je zde určitá hravost, lehkost a pozitivní nalazení. 

Krystalové geody jsou strážci, Průvodci, učitelé s velmi vysokými vibracemi a vysokým Věděním, moudrostí. Jako krystalové jeskyňky, které nás vyzývají do svého nitra ukázat nám tajemství Života. 

Jako krystaly vysílají své vibrace a paprsky mnoho metrů od místa, kde jsou umístěny. Jako základna pro domov, místo, kde žijeme, trávíme čas s rodinou, meditujeme, pracujeme a kde jsme tak zahaleni do láskyplných vibrací Světla a duchovních energií Vyššího Vědomí, aby každý náš čin, každé naše slovo bylo pocítěno vždy z vyšší podstaty naší nádherné Duše.

Goeda je bytůstka, která si je vědoma své energie, která se stane součástí vašeho prostoru, rodiny a bude dělat vše proto, aby vám pomohla ke každodenní harmonii a pochopení, přijetí, k víře v Nekonečno a Dokonalost Vesmíru, Přírodních zákonů.

Tato ametystová geodka může být krásným dárkem nejen pro sebe, ale také své blízké nebo děti :-) 

Ametystová geodka má 2,5 kg

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ