Ametystová špice 2,2 kg + 35 cm

Vyprodáno

Nádherná ametystová špice, která má přes 2 kila je vhodná do celého domu - prostoru nebo míst, kde dochází k duchovním setkáním, či práci, ametystová špice bude sloužit jako Vědomí krystalický Průvodce a ochránce.

V každé chvíli její fialové paprsky působí na oblast 3. oka a vyšších korunních čaker. Pro vytažení energie nahoru a pocítění jemnohmotnějších energií, nezaujetím našeho ega a osobního příběhu. Abychom se mohli naladit na skutečnou pravdu nezaujatě a mohli tak stáhnout a pochopit to, co je pro nás nachystáno. To, co třeba nechceme vidět v běžném životě a co nás brzdí dělat potřebné kroky vpřed. 

Duchovní uvědomění a principy, které přicházejí přirozeně, pokud jsme připraveni a v bezpodmínečnosti a Nelpění. Vše má svůj čas. Buď k sobě laskavý a pozorný. Neponiž se a netrestej se. 

Ametystová špice je tady zároveň pro někoho, kdo se vnímá jako tvůrce, kdo pracuje s vizemi a záměry, kdo zhmotňuje a vykonává zde Projekty Nové doby.

Pro toho, kdo s krystalem cítí pracovat a vysílat své záměry, jenž jsou zde pro Vyšší dobro.

Nalazení se a přijetí Hojnosti ve všech směrech našeho života a dary, které k nám přicházejí, se kterými se máme naučit pracovat a které máme šířit. Vnitřní duha nám předává energii víry v lehkost života.

Ametystová krystalová špice nás nalazuje na Nejvyšší podstatu Duše a zarovnání našeho multidimenzionálního středu všech aktivních a propojených Vyšších Já v jednom portálu a stáhnutí těchto informací a energií, hologramů do našeho Vědomí, fyzického těla pro potřebné kroky vpřed. 


5 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ