Ametystová špice + fantomy Moudrosti

Vyprodáno

Nádherný křišťálový ametyst, prostupujícího světla s ametystovými fantomy, které zastupují duchovní moudrost. Odráží od sebe do prostoru fialové světlo, které je pro přijetí nejen vyšších energií, ale také jako pomocník v transformování starých struktur, starých vzorců. 

Fantomy zastupují Moudrost a nesou kosmickou paměť, která se nám nyní ve vzpomínkách otevírá. Je to pro badatele a hledače pravdy, pro ty, co chtějí pochopit víc než jen svůj zemský příběh...

Tento krystal nám pomáhá přijímat vysokovibrační energie do našeho pole.

Skrze sny nás jeho paprskem a kódy bere na místa, jenž jsou naším domov, místem, kde dochází k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

Pomáhá nám zarovat nás do naší síly, předává nám naši velikost a učí nás díky vnitřního fantomu Moudrosti, abychom v životě mohli vést ostatní, pokud to cítíme jako součástí naší cesty - cesta předání druhým. Abychom dělali rozhodnutí v souladu s naším srdcem a světeným mozkem. Jako nositelé světelné koruny, kde přijímáme zodpovědnost, ale víme, že také Tvoříme a jsme součástí Boha, Bohyně, Všeho, co Jest.

0,74 kg

4 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ