Ametystová stojící drůza 1,7 kg

Vyprodáno

Krásná větší ametystová drůza, která by měla mít své místo, kde může předávat své krásné, vysoké vibrace. Je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazením se na naši pravou podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme na Zemi vykonat.

Když spíme, dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují.

Krystal nám také pomáhá v práci se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijali v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Je dobrým průvodcem na naší duchovní cestě, je přítelem, rádcem a vždy nám ukáže věci vyššího nadhledu.

Jedná se o nádherný mistrovský duchovní krystal, který nám pomáhá do svého těla a Vědomí přijmout informace, energie, které jsou velmi silné a mohou změnit náš život. Uvědomit si iluze a sílu Pravdy, kterou jsme možná přehlíželi nebo se na ni báli skutečně podívat...

Ametystová drůza má 1,7 kg a má plošku, na které bude stát, tak jako na ruce...


2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ