Ametystová hluboká drůza + klíče - 3,7 kg

Vyprodáno

Velmi zajímavá, hluboká a tmavě fialová ametystová drůza úžasné kvality, zajímavého růstu, kde krystaly rostou všemi směry, některé z nich mají vnitřní otvory klíčů a nesou v sobě také černě ukotvující tečky. Tzn. že tato drůza i zrcadlí, že mnoho informací bylo stáhnuto - ukotveno do reality. 

Mnoho z toho pak nám bude předávat pro další stáhnutí, pochopení a ukotvení skrze naše fyzická těla. Je krystal, který nám pomáhá stahovat veškeré nepochopitelné - vyšší duchovní energie do naší osobní roviny, aby se staly naší součástí . 

Ametystová drůza je nositelem klíčů, které byly odemknuté, ale další, které se teprve odemknou. 

Pomáhá pochopit vesmírné principy a tvoření v Nových energiích. Ukazuje nám oblasti, které čekají na přijetí nových principů, nových nápadů a změny, které mají nastat, abychom mohli žít v plné radosti a v Napojení.

Učí nás jemnohmotnější komunikaci a nalazování se na vyšší duchovní principy a vibrace.

Mistrovská drůza by měla mít své místo, jedná se o velmi hluboký krystal s fialovými paprsky, které nejen pomáhají ukotvovat duchovní energie, ale také v transformování energií, vibrací a programů, které nám již neslouží. 

Je také silným ochráncem při otevření astrální úrovně a veškerých duchovních prací, které objevujeme, ale nejsme v nich ještě pevní. Takže tento krystal můžeme požádat o ochranu a průvodcovství při spánku, meditacích, změněných stavech vědomí, při rituálech (ať si každý zanechá svoji energii). 

Krystal ametystu můžeme používat také při vnitřním zklidnění a meditacích na veškeré nalazování se na vyšší a jemnohmotné energie, pro udržování vysokých vibrací prostoru - domova, kde bude krystal ukotven. 

Na této drůze můžete nabíjet, ale také informace předávat amuletům, šperkům a dalším energeticky živoucím předmětům. Poblíž drůzy také regenerovat a nabíjet vodu...


5 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ