Ametystové žezla Tvůrců (žezlo dámské + mužské) + fantom

Vyprodáno

Silné ametystové žezla Tvůrců, které zde přichází pro ženu, dámu a druhé žezlo pro muže. Neboť oba dva jsou Tvůrcemi na společné cestě, která může jít za hranice časů. 

Tím vším, kým jsme, tím vším, co jsme byli, co jsme prožili, jaké schopností a vědomosti jsme nesli - rychlou manifestaci, dar léčení, alchymie, stahování nových technologií, telepatie, převibrování věcí, komunikace s jemnohmotnější sférou. To vše v souladu s druhou polovičkou, která stojí po našem boku, že se podporujeme a kráčíme v čase, který vyhovuje našemu vztahu. 

Dáváme plnou svobodu, však zasahujeme, pokud máme. Tvoříme každodenní realitu veškerými činy, slovy, které jsou součástí našich Vědomí. 

Žezla nám pomáhá uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit, nejen sami za sebe, také také ve vztahu. Je to připomínka spojení Vědomí, které chtějí společně sdílet se v tento čas na Zemi.  

Naučit se používat a pracovat se svými záměry,  záměry, které můžeme i společně vykonat, jak lépe komunikovat se sebou, v rodině, s dětmi. Čím mohu jako člověk přispět k lepší vizi Nové Země, v souladu s naší duší, abychom mohli tyto věci ukotvovat v naší fyzické realitě.

Krystal slouží také k vyššímu napojení a astrálnímu cestování, komunikaci s vyššími vibracemi.

Žezlo do špičky je dámské na fotografii vlevo, žezlo pánské napravo. 


3 636,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ