Ametystové žezlo + fantom

Vyprodáno

Silné ametystové žezlo pro Tvůrce.

Tím vším, kým jsme, tím vším, co jsme byli, co jsme prožili, jaké schopností a vědomosti jsme nesli - rychlou manifestaci, dar léčení, alchymie, stahování nových technologií, telepatie, převibrování věcí, komunikace s jemnohmotnější sférou. To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás, jimiž jsme kdysi disponovali, které jsme používali a byli pro nás tak běžné. A je jedno jestli zde na Zemi nebo mimo ni, neboť vše je Teď a Tady Propojeno.

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze.

Osvobodit se od všech omezení a propojit se sebou, přijímat zpátky svoji sílu.

Naučit se používat a pracovat se svými záměry, vizemi v souladu s naší duší, abychom mohli tyto věci ukotvovat v naší fyzické realitě.

Krystal v sobě nese také fantom, který je propojený s hlubokou modrostí a poznáním veškerého vývoje jak na Zemi, tak i mimo ni. Všechno má své správné načasování a vše je vedeno, důvěřuj si, nejsi sám.  


2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ