Ametystovo-krystalická drůza - 2 kg

Vyprodáno

Nádherná drůza, která nese jak ametystovou, tak křišťálovou esenci, jedná se o jedinečný kousek fialových a bílých krystalických paprsků ještě napravo uprostřed doplněné částí kalcitu. 

Energie i vibrace je unikátní, velmi světelná, čistá, duchovní, Vědomá. S vibrací bílého křišťálového světla tak v sobě dokáže nést veškeré energie i všechny další paprsky, to vše se zesílenou duchovní energií Ametystu. 

S krystalem se učíš plně integrovat tvou sílu, tvé Světlo, proto je naše tělo velmi důležité, prosvětlovat se a zvyšovat své vibrace. 

Jsi důležitý. 

Není to ego, naopak je to v hluboké pokoře přijetí a projevení vlastní síly a sdílení osobního světla. Ametyst v jeho hloubce nás ale nabádá, abychom vždy mysleli prvně na sebe, než pomůžeme ostatním. Být v pravdě především sám k sobě, vše ostatní se pak projeví. 

Přijali své Světlo, sílu, kterou neseme a nebáli se jí projevit. Konali a byli aktivní tehdy, pokud skutečně máme, ale někdy jen pozorovali a zůstali v klidu, nekonali a nechali věci projít. Dovolit si veškeré aspekty sebe-sama. 

Můžeme tuto drůzu používat i při stahování plánů Nové Vize Země, veškerých projektů a toho, co se skrze nás má zrodit. 

Při meditacích, ale také pro vědomější práci se sny, můžeme požádat o rady, průvodcovství. Možná právě sny, jako další součást mého Já mi může poodkrýt to, co jsem připraven vidět. 


2 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ